Iiyama DS1003C-B1
  Square One - iiyama DS1003C-B1 (IIYDS1003CB1)
Price updated on: 29-09-2025 19:12:18
Find other available options:
Identifiers
Model liyama DS1003C-B1
MPN liyama DS1003C-B1
Dimensions / Weight
Key Features
Case colour Black
Displays Supported 3
Form factor Monitor Mount
Harmonized System HS code 85299097
Height adjustment Yes
Height adjustment range 200
Maximum Screen Size 68.6 cm (27")
Maximum screen size compatibility 27.0"
Maximum VESA mount 100x100
Maximum weight capacity 30 kg
Minimum screen size 25.4 cm (10")
Minimum screen size compatibility 10.0"
Minimum VESA mount 75 x 75 mm