M AG230W9B 23" Scratch-resistant Display Filter
Sponsored 3M AG230W9B Screen protector
Price updated on: 20-03-2025 22:03:47
Price updated on: 22-03-2025 20:47:33
Sponsored 3M AG230W9B monitor accessory
Identifiers
MPN 3M AG230W9B
Model 3M AG230W9B
Dimensions / Weight
Key Features
Brand compatibility Universal
Device type Desktop/Laptop
Display size (HxV) 510 x 287 mm
Frame type Frameless
Installation type Adhesive strip + Slide mount tab
Maximum screen size compatibility 23.0"
Protection features Scratch resistant
Screen format Widescreen
Screen size HxW 287 x 510 mm