Philips AC3259/60 Air Purifier
Find other available options:
Identifiers
Model Philips AC3259/60
MPN Philips AC3259/60
Dimensions / Weight
Key Features
AC input frequency 50 - 60 Hz
AC input voltage 220-240 V
Built-in display Yes
Cable length 2 m
Certification ECARF
Depth 366 mm
Height 698 mm
Housing material Plastic
Number of speeds 5
Package depth 474 mm
Package Height 798 mm
Package width 340 mm
Power consumption (StandBy) 0.5 W
Weight 8.42 kg
Width 251 mm