Self Electronics SLT60-12VFG-UN 60W LED Driver
Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored Self Electronics SLT60-12VFG-UN LED driver Constant voltage 60 W 0 - 5 A 12.0 V DC Approved for use on furniture, not dimmable, Surge protection, Overvoltage 1