Finder 7S.14.8.230.4310 Relay Module
Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored 7S.14.8.230.4310 - Relay module 3C, 1O, 6A 7S.14.8.230.4310
Price updated on: 12-05-2026 11:54:03
Sponsored Finder 7S.14.8.230.4310 Relay Nominal voltage: 230 V AC Switching current (max.): 3 A 1 pc(s)