Finder 7S.14.9.024.4220 Relay Module
Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored 7S.14.9.024.4220 Finder
Price updated on: 13-05-2026 11:58:28
Sponsored 7S.14.9.024.4220 - Relay module 2C, 2O, 6A 7S.14.9.024.4220
Sponsored Finder 7S.14.9.024.4220 Relay Nominal voltage: 24 V DC Switching current (max.): 3 A 1 pc(s)