TDK-Lambda CCG15-48-12S PCB DC/DC Converter
Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored TDK-Lambda CCG15-48-12S DC/DC converter (print) 12 V 1.3 A 15.6 W No. of outputs: 1 x Content 1 pc(s)